3 narzędzia do nagrywania sesji użytkowników na stronie internetowej

Dzisiaj przedstawimy Wam trzy narzędzia, które możecie wykorzystać do nagrywania sesji użytkowników na swojej stronie Internetowej. Zacznijmy jednak od tego, w jakim celu mamy to robić virus protection mac for free?

Nagrywanie sesji użytkowników – do czego się przydaje?

Pozwala nam to lepiej zrozumieć zachowanie użytkowników na naszej stronie herunterladen. Nie służy to do przechwytywania wrażliwych danych np. hasła wprowadzanego w formularz. Takie informacje są dla nas ukryte, jednak wiemy, co użytkownik na naszej stronie robił i w jaki sposób się po niej poruszał herunterladen.

Pozwala nam to zoptymalizować naszą stronę pod kątem intuicyjności. Przykładem może być jedna z realizacji, którą przeprowadziliśmy funny birthday songs for free. Zgłosił się do nas Klient, który miał problem ze zmniejszeniem ilości zamówień w swoim sklepie internetowym. Ustalenia pokazały, że problem pojawił się w momencie zmiany szaty graficznej herunterladen. Wykorzystując narzędzia do nagrywania sesji użytkowników ustaliliśmy co sprawiało im największe problemy, a następnie je wyeliminowaliśmy.

To jedynie jeden z przykładów, jak można wykorzystać informacje płynące ze śledzenia zachowań użytkowników na naszej stronie alte version von google earth downloaden. Na pewno w swoim biznesie znajdziesz dla nich kolejne zastosowania.

Narzędzia do nagrywania sesji użytkowników

Na rynku obecnie najpopularniejsze są trzy narzędzia, z których możesz skorzystać nagrywając sesje użytkowników I can't anything on netflix. Ich implementacja jest bardzo prosta, wystarczy wkleić na stronie odpowiedni kod. Oczywiście wszystkie narzędzia przedstawiają ważne dla nas informacje, które mogą nam pomóc rozwiązać problem np herunterladen. system operacyjny, urządzenie czy wersję i rodzaj przeglądarki.

Hotjar

Jedno z popularniejszych i często polecanych narzędzi adobe photoshop lightroom gratisen. Pozwala na odtwarzanie sesji użytkowników czy tworzenia “Heatmaps”, które w sposób wizualny pokazują jak wygląda poruszanie się użytkowników na naszej stronie warum kann ich bei netflix nichten. W darmowej wersji ma dużo większe ograniczenie, niż następne narzędzie, które zaprezentujemy. Dobrze sprawdzi się w przypadku małych stron z niewielkim ruchem. Pozwala przejrzeć tylko 300 ostatnich nagrań i stworzyć 3 heatmapy.

Yandex Metrica

Oprócz nagrywania sesji użytkowników, narzędzie to bardzo dobrze uzupełnia analitykę naszej strony, nawet jeśli korzystamy już z Google Analytics. Jest to nasz faworyt i obecnie z tego narzędzia najczęściej korzystamy. Narzędzie jest całkowicie darmowe.

Smartlook

W przypadku tej usługi gdy zarejestrujemy się dostaniemy 10-dniowy okres darmowy z wszystkimi funkcjami premium. Podczas zakładania konta dostaniemy od razu kod, który należy wkleić na stronie internetowej, wtedy sesje użytkowników zaczną się nagrywać. Mamy również możliwość tworzenia heatmapów.