Jak obsługiwać Instagram z pozycji przeglądarki (Instagram bez aplikacji)

Instagram to dobre narzędzie jeśli chodzi o budowanie naszej obecności w Social Mediach, ale bardzo niepraktyczne narzędzie jeśli chodzi o jego obsługę dowloaden herunterladen. Dobrze sprawdza się do spontanicznie wykonanych zdjęć czy tworzenia relacji na żywo. Jednak gdy chcemy zaprojektować całą komunikację, przygotować grafiki i tekst to ich umieszczanie na Instagramie jest już bardzo niewygodne arabisch musik herunterladen. Musimy przerzucać je z urządzenia na urządzenie co zajmuje dodatkowy czas. Dlatego często korzystamy z pewnego triku, który umożliwia zrobienie tego z poziomu przeglądarki na co normalnie Instagram nie pozwala xbox one spielclipsen.

Gdy zalogujemy się w przeglądarce na Instagram będzie on wyglądał tak. Możemy przeglądać profile, dodawać komentarze czy polubić zdjęcia, ale nie możemy ich dodać winrar 32 bit download kostenlos deutsch.

Możemy go jednak zmusić do tego by otworzył by wyglądał w ten sposób gta downloaden kostenlos pc. Tutaj już możemy dodać zdjęcia do naszego profilu. To znacznie ułatwia sprawę gdy zarządzamy większą ilością kont na Instagramie lub przygotowujemy materiały do publikacji na komputerze netflix windows app downloaden.

Jak to zrobić rtl xl appen op smart tv? Już tłumaczymy.

Dodawanie zdjęć na Instagram w przeglądarce

Wchodzimy na stronę Instagram wpisując ją w pasku adresu przeglądarki microsoft word students. Ujrzymy okno rejestracji, poniżej znajduje się link Zaloguj się, który klikamy. Podajemy dane do logowania i zostaniemy przekierowani do feedu z aktualnościami opublikowanymi przez konta, które obserwujemy herunterladen.

Klikamy na puste miejsce na stronie i klikamy prawym przyciskiem myszy, a następnie z menu kontekstowego wybieramy Zbadaj. Możemy również użyć skrótu klawiaturowego Ctrl + Shift + I w przypadku przeglądarki Google Chrome.  Teraz jeszcze nic się nie zmieniło, mamy po prostu stronę dopasowaną do tej rozdzielczości videos von fb downloaden.

Sprawdzamy czy narzędzie jest ustawione w trybie podglądu dla urządzenia mobilnego. Informacje o tym znajdziemy pod paskiem adresu przeglądarki.

Jeśli wszystko jest ok używamy skrótu Ctrl + R lub odświeżamy stronę. Po przeładowaniu strona powinna już otworzyć się w wersji mobilnej, która zawiera opcję dodania zdjęć.

Wystarczy kliknąć button (+) na środku w dolnym pasku opcji. Otworzy się okno dialogowe umożliwiające wybór zdjęcia z dysku. Będziemy mogli również korzystać z filtrów, dodać opis zdjęcia oraz lokalizację i ostatecznie udostępnić je na Instagramie.