Jak zgłosić recenzję na Facebooku

Użytkownicy Facebooka mogą wystawić naszej firmie recenzję, która może zachęcić innych do skorzystania z naszych usług. Wpływają one również na ogólną ocenę naszej firmy, która wyświetlana jest na naszym profilu adobe dng converter.

Niestety spotykamy się również z opiniami, które są dla nas w jakiś sposób krzywdzące i nie odpowiadają autentycznej sytuacji. Czasami wręcz stają się one narzędziem walki nieuczciwej konkurencji herunterladen. Teraz walka z tego typu opiniami psującymi wizerunek naszej firmy będzie ułatwiona. Facebook udostępnił możliwość ich zgłaszania.

Jak zgłosić recenzję na Facebooku

Obok recenzji możemy rozwinąć menu opcji korzystając z trzech kropek, a dalej znajdziemy dodatkową opcję z ikonką wykrzyknika “Przekaż opinię na temat tej recenzjihtml seiten komplett herunterladen.

Uzyskamy teraz możliwość zgłoszenia opinii ze względu na jej charakter, który może sugerować, że opinia jest nieuczciwa, nęka nas lub jest po prostu niestosowna synology pakete downloaden.

Informacja o zgłoszeniu zostanie wysłana i zweryfikowana przez Facebooka last day on earth herunterladen. Zalecamy jednak być uważnym w stosowaniu tej funkcji i nie zgłaszać opinii, które są dla nas po prostu nie wygodne.