Jak zmienić nazwę fanpage

Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć Wam na pytanie jak zmienić nazwę strony na Facebooku? Podczas zakładania fanpaga zdecydowaliśmy, że powinien on nazywać się w pewien sposób. Być może jest to nazwa naszej firmy lub usługa, którą oferujemy. Z czasem jednak nasze potrzeby mogą się zmienić, a nazwa strony przestanie reprezentować stan faktyczny edencity herunterladen. Jeśli baza zgromadzonych przez nas fanów nadal jest dla nas istotnym narzędziem promocji usług nie pozostaje nam nic innego jak zmienić nazwę fanpaga. Warto widzieć o tym, że taka możliwość istnieje i jak z niej skorzystać.

Jak zmienić nazwę fanpaga

W przypadku małych stron, którym nie udało się jeszcze zgromadzić więcej niż dwustu fanów, zmiana nazwy jest bardzo prosta free mp3 converter download kostenlos. W takiej sytuacji wystarczy wejść na swój fanpage, a następnie z bocznego menu wybrać opcję Informacje.

W sekcji Ogólne znajdziemy nazwę naszej strony, obok której wyświetla się opcja Edytuj. Po kliknięciu jej będziemy mogli wpisać nową nazwę strony. Musimy pamiętać o tym aby spełniała ona standardy Facebooka dotyczące nazewnictwa stron ds4windows downloaden. Znajdziemy je tutaj. Przed zatwierdzeniem nowej nazwy dobrze się zastanówmy i sprawdźmy czy nie zawiera literówek. Kolejnej zmiany będziemy mogli dokonać dopiero po siedmiu dniach.

Warto pamiętać o tym, że fani strony dostaną powiadomienie o zmianie jej nazwy karten tomtom one kostenlos downloaden. Dlatego warto dobrze przemyśleć jej nazwę, tak by nie zmieniać jej kolejny raz. Może to spowodować ich dezorientację i odpływ fanów. Nazwa może również zostać przez nich zgłoszona do Facebooka jeśli uznają, że nie opisuje dobrze strony.

Oprócz tego Facebook ma trzy dni na rozpatrzenie Twojej prośby. Dlatego jeśli w tym czasie nazwa strony nie zostanie zmieniona warto zajrzeć do Panelu pomocy i sprawdzić dlaczego Facebook odrzucił nową nazwę druckschrift word herunterladen. Sposób ten nie jest jednak optymalny, a w przypadku większych stron potrzebne będzie inne podejście do tematu.

Zmiana nazwy strony przez konto reklamodawcy

Jeśli jesteś reklamodawcą zdobywasz dostęp do łatwiejszego kontaktu z Facebookiem. Oprócz tego będziesz miał możliwość uargumentowania zmiany nazwy strony i kontaktu z pracownikiem Facebooka. To bardzo mocno ułatwia sprawę.

Dlatego jeśli nigdy jeszcze nie zakładałeś konta reklamodawcy i nie emitowałeś żadnej kampanii to zrób to download music kostenlos. Nie musisz wydawać fortuny. Wystarczy jedna reklama za parę złotych. Następnie przejdź na stronę facebook.com/business. Na samym dole w stopce strony znajdziesz link Pomoc. Zostaniesz odesłany do najpopularniejszych pytań, ale to co nas Interesuje to kontakt z działem pomocy jitsi herunterladen.

Po kliknięciu Rozpocznij zostaniemy przesłani do formularza, w którym musimy wybrać typ sprawy w jakiej potrzebujemy pomocy. Wybieramy opcję Strony firm, a następnie Zmiana nazwy strony. To jeszcze nie wszystko, teraz wybieramy opcję Wyślij e-mail do zespołu pomocy adobe reader windows xp kostenlos. Możemy też skorzystać z chatu w godzinach pracy.

Dopiero teraz po wykonaniu tych wszystkich czynności zostaniemy wreszcie przekierowani do formularza, w którym możemy złożyć wniosek o rozpatrzenie zmiany strony na Facebooku.

Co zrobić by zmiana nazwy strony przeszła?

Przede wszystkim wybierz nową nazwę, która w żaden sposób nie narusza wcześniej wspomnianych zasad nazywania stron herunterladen. Nazwa ta powinna dobrze opisywać fanpage. Jednak tutaj tworzy się kolejny problem. Wszystko zależy od tego jak bardzo zmieniamy nazwę strony. Sytuacji, które wymagają jej zmiany może być wiele.

Dlatego bardzo dobrze wykorzystaj tę okazję do kontaktu z Facebookiem aby uargumentować swoja prośbę. Z doświadczenia wiemy, że Facebook lubi wszelkiego rodzaju dokumenty potwierdzające konieczność zmiany nazwy herunterladen. Ich załączenie przyśpiesza i ułatwia cały proces. Oczywiście nie zawsze jest to wymagane i nie w każdej sytuacji jesteśmy w stanie takie dokumenty dostarczyć. Jeśli jest to jednak możliwe, warto to zrobić.

W przypadku zmiany nazwy firmy na nową możemy załączyć wniosek i potwierdzenie z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Gdy nasza nazwa narusza w jakiś sposób czyjeś prawa i może podlegać ustawie o zwalczaniu nieczuciowej konkurencji o czym dowiedzieliśmy się dopiero później, nie musimy czekać na zgłoszenie drugiej strony. W takiej sytuacji możemy sporządzić opinię prawną w kancelarii i przesłać ją do Facebooka jako argument za zmianą nazwy.

Po wypełnieniu formularza wystarczy go wysłać i poczekać na odpowiedź. Skontaktuje się z Tobą opiekun, który zostanie przydzielony do tej sprawy. Dlatego odblokuj połączenia z numerów zastrzeżonych jeśli takowe masz zablokowane i przez jakiś czas odbieraj takiej telefony.

Warto też pamiętać o tym, że to nie on decyduje czy nazwa zostanie zmieniona. Może nam jednak pomóc przy odrzuconym wniosku i złożyć go jeszcze raz po uzupełnieniu o kwestie, które mogą pomóc w jego pozytywnym rozpatrzeniu.