Pinterest zawiesił moje konto – co robić?

Pinterest zablokował Twoje konto? Zacznij od wzięcia kilku głębokich oddechów, a następnie przeczytaj to co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pomożemy Ci w odblokowaniu konta na Pinterest.

Pinterest jest bardzo dobrym kanałem do promocji wielu produktów, chociaż mamy wrażenie, że często niedocenianym w naszym kraju. Warto jednak nim się zainteresować. Korzystamy z niego regularnie osiągając jednocześnie dobre efekty. Jeśli i dla Ciebie jest on bardzo ważnym kanałem dotarcia do klientów, to z pewnością moment, gdy wchodząc na konto widzisz komunikat o jego zawieszeniu, może przysporzyć palpitacji serca mailbox.

Zawieszone konto na Pinterest – jak je odblokować?

Wbrew pozorom zawieszenie konta na Pintereście nie jest wcale taką rzadkością. Przeszliśmy przez to już kilka razy z naszymi klientami. Zdarza się to naprawdę często, świadczą o tym choćby liczne wątki na zagranicznych forach i blogach. Najczęściej dzieje się to automatycznie. Nasze konto zostaje zawieszone przez algorytmy, który z jakiegoś powodu podjął decyzję, że nasze konto łamie zasady bus simulator 2012 kostenlos herunterladen.

Dlatego zacznij od zastanowienia się czy zrobiłeś coś co byłoby niezgodne z polityką Pinteresta. Najczęstszym powodem zablokowania jest łamanie wytycznych społeczności oraz spamowanie. Dlatego warto dbać o swoje konto, a zanim zaczniemy stale na nim publikować warto zapoznać się z Wytycznymi społeczności na Pinterest.

Niestety Pinterest w informacji o zawieszeniu konta jest bardzo powściągliwy. Dostajemy jedynie ogólną informację, o złamaniu zasad np herunterladen. wytycznych społeczności. Nie podaje przy tym żadnych szczegółów, które zasady zostały dokładnie złamane.

Jeśli jednak jesteśmy pewni, że nie mieliśmy żadnych złych intencji i nie łamaliśmy reguł, warto się od tej decyzji odwołać.

Pinterest – jak odwołać się od zawieszenia konta

Zaczynamy od odwołania się przez oficjalną drogę komunikacji. Wchodzimy an stronę POMOCY. Zobaczymy tam kilka tematów, w których można skontaktować się z obsługą Pinteresta.

Oczywiście rozwijamy dział Odwołania, a następnie zaznaczamy “Odwołanie w sprawie zawieszenia konta” sonos app download op pc. Następnie klikamy guzik “Kontynuuj”.

W następnym formularzu musimy podać swoje dane. Bardzo ważne jest, aby podać poprawną nazwę użytkownika konta, które zostało zablokowane. Podajemy też swoje imię i nazwisko, ale też e-mail do kontaktu. Polecamy podać prawdziwe dane, aby być wiarygodnym.

Najważniejsze dopiero przed nami. Następnym krokiem jest wpisanie tematu wiadomości i jej opis. Jako temat wystarczy “Appeal account suspension“. Najważniejsze jest jednak by bardzo dobrze opisać naszą sytuację, to jedyna okazja by przykuć uwagę osoby, która będzie rozpatrywać nasze zgłoszenie herunterladen. Pamiętajcie również o tym, aby całą wiadomość napisać w języku angielskim bo nim posługuje się obsługa. Dlatego jeśli nie znamy angielskiego możemy wesprzeć się Google Translatorem, albo skorzystać pomocy kogoś, kto włada angielskim w dobrym stopniu.

Co napisać w odwołaniu?

Opisz swoją sprawę. Trzymaj się konkretów. Pamiętaj, że ktoś kto to będzie czytał musi przejrzeć wiele takich wiadomości.

Potwierdź, że zapoznałeś się z zasadami panującymi na Pinterest i w Twojej opinii żadnej z nich nie złamałeś. Poproś o ręczne sprawdzenie swojego konta bollywood movies.

Co dalej?

Nasza wiadomość zostanie wysłana, a my dostaniemy potwierdzenie na maila z numerem sprawy.

Czekamy na odpowiedź, może to zająć kilka dni roboczych. Jeśli nam się uda i blokada faktycznie została nałożona bezpodstawnie, otrzymamy wiadomość z przeprosinami i będziemy mogli ponownie zacząć korzystać z naszego konta.

Jednak największym zawodem w tej sytuacji jest gdy dostajemy kolejną wiadomość, również bardzo lakoniczną i informującą, że nasze konto nie może zostać odblokowane star wars spiele kostenlos downloaden pc.

Wiadomości te pisane są przez automat, znowu posługują się ogólnikami co może być dość denerwujące. Oczywiście może nam również odpowiedzieć jakiś członek supportu i poformować, że blokada nie może zostać zdjęta. Jeśli jednak znów mamy pewność, że nikt nie przyjrzał się naszej sprawie, a my dalej dyskutujemy z botem, to mamy jeszcze jedną możliwość działania.

Kontakt ze wsparciem dla twórców

Jeśli zwykłe odwołanie nie dało efektów i Twoje konto nadal jest zablokowane mimo, że jesteś pewny, że jest to bezpodstawne działanie, zostaje nam jeszcze bezpośredni kontakt z supportem dla twórców free photoshop brushes. Adres e-mail, na który musimy wysłać wiadomość to creators-support@pinterest.com.

Twoja wiadomość trafi do jakiejś z osób pracujących w Pinterest, nie odpowie na nią bot tak jak mogło się zdarzyć podczas zgłoszenia przez formularz w wyniku zawieszenia konta. Dlatego postaraj się przykuć czyjąś uwagę. Według nas lepiej jest nie pisać w tytule maila, że nasze konto zostało zawieszone. Lepiej ubrać to w inne słowa, zastosować swego rodzaju click bait.

Następnie w wiadomości znów opisz dokładnie swoją sprawę i pamiętaj by poprosić o ręczne sprawdzenie konta. Powołaj się na znajomość zasad i Twój osąd, że żadnej z nich nie złamałeś i dotrzymałeś pełnej staranności by Twoje konto było wysokiej jakości herunterladen.

Po takim zgłoszeniu dostaniesz wiadomość, że Twoja sprawa została przekierowana do odpowiedniego działu. I znów musimy poczekać na odpowiedź, ale jest już szansa, że ktoś faktycznie sprawdzi nasz zawieszony profil i jeśli algorytm zawiesił je omyłkowo to zostanie ono odblokowane.

Kiedy konto Pinterest nie zostanie odblokowane?

Jeśli Twoje konto faktycznie naruszyło zasady to Pinterest go nie odblokuje. Pod tym względem jest on nieubłagany i nie ma możliwości przekonania ich do dania nam drugiej szansy. Zostaje jedynie założenie nowego konta i praca od początku, tym razem trzymając się reguł.

Problem z potwierdzeniem domeny na nowym koncie

Jeśli mieliście potwierdzoną domenę, aby widzieć wszystkie statystyki pinów ze swojej strony firmowej, a nie tylko te ze swoich tablic, to po zablokowaniu konta będziecie mieć problem z ponowną weryfikacją domeny windows xp kostenlos downloaden chip.

Warto ją jednak zweryfikować, bo obok każdego Waszego pina pojawi się Wasz profil, a to skutecznie pomaga w budowaniu społeczności na naszym profilu i szybszy wzrost ilości osób obserwujących profil.

Niestety na zawieszone konto nie można się zalogować, a domena jest na nim zweryfikowana. Dlatego też nie możemy jej zweryfikować na nowym koncie. Warto więc wrócić ponownie do działu pomocy i tym razem skontaktować się z nim przez dział Funkcje i ustawienia, a następnie Profil i ustawienia. W tym momencie nie ma potrzeby wspominać całej historii z zablokowaniem poprzedniego konta.

Wystarczy opisać sam problem, że próbujecie zatwierdzić domenę, ale pojawia się błąd. Wtedy ktoś z obsługi wygeneruje dla Was nowy klucz i zweryfikujecie domenę na świeżym koncie.

Trzymajcie się zasad

Pinterest jest dość rygorystyczny w egzekwowaniu swoich zasad. Kontakt z nim również jest trudny i często odbijamy się od ściany. Dlatego lepiej jest zapobiegać, niż leczyć i po prostu zapoznać się z wytycznymi społeczności, a następnie trzymać się ich. Jeśli będziemy czyści pod tym względem, uda nam się odzyskać konto. Jeśli jednak coś przeskrobiemy, decyzja Pinteresta będzie nieodwracalna.