Strony internetowe Zielona Góra

Strona WWW nie jest jedynie wizytówką firmy w Internecie. Należy traktować ją jako jednego z naszych sprzedawców, który ma pierwszy bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem. Dlatego oprócz tego, iż powinna być ładna i funkcjonalna, to dodatkowo musi poprowadzić Klienta przez proces sprzedażowy. Dać mu narzędzia, które pomogą w podjęciu decyzji i nawiązaniu kontaktu z naszą firmą.

Strony internetowe

Jak wygląda współpraca
i co otrzymujesz

Każda strona, którą wykonujemy dla Klientów oparta jest o indywiudalny projekt graficzny. Najpierw poznajemy potrzeby Klienta, a następnie przelewamy je na wizualny projekt strony internetowej. Po akceptacji projektu przechodzimy do wdrożenia.
Nie korzystamy z gotowych szablonów. Dlatego nasze strony są lekkie i szybkie. Dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Podczas wdrożenia strony wcześniej przygotowany projekt staje się żywą działającą stroną. Strony wdrażamy pod system zarządzania treścią WordPress. Oznacza to, że będziesz mógł samodzielnie edytować swoją stronę w przyszłości bez ponoszenia kosztów obsługi agencji.
Zarówno na etapie projektowania strony, jak i podczas jej wdrożenia stale dbamy o odpowiednią jej optymalizację. Dzięki temu strona gotowa jest do dalszych działań marketingowych. Pozycjonowania oraz pozyskiwania nowych Klientów.
Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na wystawieniu faktury końcowej. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Reagujemy w przypadku problemów i podpowiadamy w razie wątpliwości. Przeprowadzimy również darmowe szkolenie w zakresie obsługi i samodzielnej edycji strony przez system CMS WordPress.

Porozmawiajmy
o Twojej nowej stronie internetowej

Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę strony WWW dla Twojej firmy.

Telefon: 668 507 252